Strona główna
O nas
Restauracja
Pub  -  Pizzeria
Dom Weselny
Galeria
Nasze usługi
Kontakt
   
 


   Każde Przyjęcie Weselne jest niepowtarzalne jak niepowtarzalni są nasi Goście, dlatego oddajemy do państwa sale ze starannie dobranym wystrojem, która pomieści nawet 250 Gości.
   Przestronny parkiem z podświetlaną sceną dla orkiestry wyposażony w nowoczesne oświetlenie pozwoli Państwu na prawdziwe taneczne szaleństwo do białego rana.
   Nad Państwa bezpieczeństwem i wspaniała niezapomnianą zabawą czuwa odpowiedzialna, profesjonalna i rzetelna obsługa, służąca swoją pomocą i doświadczeniem w każdej sytuacji.
  Dla naszych Nowożeńców przygotowaliśmy pokój służący chwili spokoju i wytchnienia w czasie przyjęcia. W trosce o naszych najmłodszych gości powierzamy ich szaleństwu naszą krainę zabawy "Bajlandię".
   Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie nas wszystkich, na sali obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i z tego powodu przez cały sezon zapraszamy wszystkich do kameralnego ogródka każdorazowo starannie przygotowanego dla Państwa przy każdej uroczystości.
   Naszą "perełka " jest oryginalna, ekskluzywna limuzyna Austin Vanden Plas Princess z 1957r. Ta klasyczna, brytyjska piękność, została stworzona specjalnie na najbardziej wyszukane okazje, to właśnie ten samochód był koronacyjną limuzyną Królowej Elżbiety II, a następnie przez wiele lat tworzył trzon komunikacyjny Brytyjskiego Dworu.

Wszelkie pytania odnoście Organizacji Wesel i Imprez Okolicznościowych prosze kierować na nr tel 0607 66 77 75, 0607 155 552